ZACZNIJ NURKOWAĆ JUŻ DZIŚ

Wyspa Hvar to perła Dalmacji, wyspa słońca i wspaniałe miejsce na wypoczynek. Naszym uwielbianym miejscem na wyspie jest miasteczko Hvar. Urokliwe zakątki, zapach lawendy, morska bryza i wąskie uliczki szlifowane sandałami rzymskich legionistów z pewnością przypadną Wam do gustu. W najbardziej nieoczekiwanym miejscu można natknąć się na kameralną restauracyjkę lub klimatyczną winiarnię. Pełno tu pamiątek przeszłości a poranne espresso nigdzie nie smakuje tak niebiańsko. Nad miastem króluje majestatyczna Twierdza „Espanola”. Nieco powyżej, w prawo „Napoleon” kusi do wspinaczki, odwdzięczając się magiczna panorama na miasto i Pakelne Otoci. Bezpośrednio nad wodą, w kompleksie hotelowym Sirena znajduje się nasza Baza: biuro, sala wykładowa i doskonale wyposażony magazyn sprzętu oraz sprężarkownia. Kameralna zatoczka kusi lazurem wody zapraszając do podwodnego królestwa.Wspaniałą i przyjazną atmosferę zapewnia nasza kadra. Cierpliwa i fachowa w szkoleniu, pomocna gdy potrzebujecie, roześmiana i szalona gdy nadejdzie czas zabawy. W pobliżu Bazy bezpłatnie można skorzystać z bezprzewodowego Internetu. Na młodych adeptów nurkowania czekają nurkowe atrakcje w sprzęcie ABC oraz program Bublemaker – nurkowa przygoda dla dzieci od 8 lat. Dla dużych i małych – nauka pływania. Nurkowe rodziny też nie powinny narzekać, pokaz slajdów, filmy o tematyce nurkowej czy zajęcia Nordic Walking nie pozwolą nikomu na ziewanie i nudę. W wolnym czasie zapraszamy na relaksujący masaż oraz wybrane propozycje naszych fizjoterapeutów Proponujemy szeroki zakres szkoleń PADI: nurkowania nocne, ze skuterem podwodnym czy aparatem fotograficznym, które na długi czas zapewnią magiczna dawkę endorfin. Dla amatorów nurkowań zaawansowanych przygotowaliśmy intro techniczne. Przyjeżdżajcie pełni oczekiwań – wracajcie spełnieni!/ wracajcie uśmiechnięci.Discover Snorkeling

Poznaj nurkowanie w ABC

Zapraszamy do zapoznania się z urokami nurkowania w sprzęcie ABC. W czasie tego programu docenicie walory maski, nauczycie się przygotować ją do podglądania podwodnego świata i co zrobić, by nigdy już nie parowała. Dowiecie się jaka jest prawidłowa pozycja rurki nurkowej i jak ją opróżniać z wody. Docenicie też atuty płetw. A to wszystko po to, by zagościć w podwodnym królestwie delektując się feerią barw, gonić za rybkami i podglądać ciekawskie ośmiornice.

Skin Diver

Nurkowanie w ABC

Program Skin Diver to alternatywa dla typowych zajęć basenowych. Atrakcją jest podstawowy sprzęt nurkowy czyli maska, fajka, płetwy i jacket. Uczestnicy programu uczą się poprawnego pływania w sprzęcie ABC, oddychanie przez fajkę, opróżnianie fajki oraz poznają wskazówki do efektywnego zanurzenia pod wodę. Jest to idealna sprawa przed rozpoczęciem przygody z nurkowaniem lub poszerzenia swoich umiejętności pływackich. Od czasu tych zajęć będziecie umieli perfekcyjnie wykonać „scyzoryk” i poznacie „sztuczki” wydłużające czas pobytu pod wodą.

Wymagania:

Minimalny wiek: 8 lat
Sprzęt: Maska, fajka, płetwy i środek kontroli pływalności (Jacket)

Intro Diving

Podwodny spacer z Instruktorem.

Czego możesz się spodziewać?

Przede wszystkim – dobrej zabawy!

Weźmiesz swój pierwszy oddech pod wodą i przekonasz się jakie to proste. Znajdziesz się w stanie podwodnej nieważkości. Nie zwlekaj! Już dzisiaj umów się na swoje pierwsze nurkowanie pod okiem doświadczonego instruktora! Instruktor pokaże Ci sprzęt nurkowy i omówi jego elementy oraz podstawowe zasady nurkowania. Wreszcie – zanurkujecie razem. Instruktor będzie tylko dla Ciebie, dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo. Twoje pierwsze nurkowanie uwiecznimy zdjęciami podwodnymi oraz otrzymasz pamiątkowy dyplom.

Wakacje życia

Niezapomniane, jedyne wakacje Twojego życia. Wspaniała przygoda, urokliwa przyroda i tchnienie historii.

Zobacz dalej

© 2023 SIRENA Diving Wszystkie prawa zastrzeżone

Zarządzanie stroną
selveco