About us

DIVING CENTER

Centrum nurkowe SIRENA DIVING CENTER na wyspie Hvar powstało w styczniu 2014 roku. Pierwszy udany sezon rozpoczęliśmy z początkiem lipca 2014 roku. Kolejne dni i miesiące przyniosły nam kolejnych zadowolonych klientów, co pozwoliło nam na pokuszenie się kontynułowania projektu w następnych latach. Jako centrum staliśmy się partnerem PADI a w 2015 roku także NAUI. Obecnie głównie szkolimy w systemie szkoleniowym PADI, współpracujemy z instruktorami NAUI i SSI. Jesteśmy od 2014 roku Partnerem firmy AQUALUNG, która jest dostawcą używanego przez nas sprzętu. Centrum używa sprężarki BAUER z certyfikatem czystego powietrza.

DIVING EQUIPMENT SALE & SERVICE

Z racji tego, że nasze centrum jest Partnerem firmy AQUALUNG dysponujemy dostepem do najnowszego asortymentu znajdującego się w ofercie tej firmy co z przyjemnością wykorzystujemy zarówno w naszym centrum jak i w szerokiej ofercie skierowanej do naszych Gości. Partnerstwo jednego z największych dostawców sprzętu nurkowego pozwala nam również na dysponowanie stale nowym wyposażeniem co podnosi komfort uzytkowania naszym Klientom. Pełna oferta sprzętu dpstępna na stronach centrum i na zapytanie wysłane droga e-mail.

OFFICE

Centrum rozmieszczone jest w kilku pomieszczeniach przy hotelu SIRENA na wyspie HVAR. Do dyspozycji naszych Klientów pozostawiamy pomieszczenia bazowe takiej jak: centrum gdzie mozna zasięgnąć pełnej informacji o prowadzonej aktywności centrum, zapisać się na nurkowania i napić przepysznej kawy, drugim pomieszczeniem jest pomieszczenie techniczno-magazynowe zapewniające pełną obsługę sprzętową naszym Gościom, kolejne pomieszczenie to centrum SPA w którym po nurkowaniu możecie Państwo zapewnić sobie chwile relaksu i odrężenia. Wszystko to obsługiwane jest przez nasz wykfalifikowany personel służący pełną pomocą w każdej sytuacji. Zapewniamy również bogaty program animacyjny tak aby znalazły coś dla siebie także osoby nie nurkujące. W 2018 roku planujemy uruchomienie centrum w nowych warunkach oraz kapieliska w oparciu o urządzenia firmy Aflex.

More

SPA

Dla naszych Klientów oferujemy podstawowe zabiegi SPA w tym masaże, także masaże limfatyczne realizowane w centrum przez specjalistów z WSF z Wrocławia w ramach naszej współpracy. Od 2015 roku zakres zabiegów został rozszerzony o podstawowe zabiegi z kosmetologii. To nasz pierwszy z projektów uruchmionych równolegle z programem nurkowań - dzięki niemu i naszej kadrze możemy zapewnić komfortowy pobyt także dla osób z dysfunkcjami fizycznymi, a dzięki wykfalifikowanym trenerom możemy uatrakcyjnić Wasz pobyt w różnego rodzaju programy sprawnościowe.

W godzinach wieczornych przy relaksującej muzyce i nastrojowym świetle każdy może oodać się przyjemności odprężenia oddając swe ciało w ręce masażystów i kosmetyczek.

More

Holiday of Your life

Niezapomniane, jedyne wakacje Twojego życia. Wspaniała przygoda, urokliwa przyroda i tchnienie historii.

More

© 2024 SIRENA Diving All rights reserved

Zarządzanie stroną
selveco