Centrum zlokalizowane jest w jednej z najpięknieszych zatok wyspy, dzięki czemu codziennie możemy podziwiać przepiękne wschody i zachody słońca tak urokliwe dla tej części Europy. Dla tego widoku i dla nurkowań oczywiście odwiedzają nas liczne grona turystów z całego świata. W biurze spotkacie się zawsze z miłym personelem otwartym na Was i na to aby czas spędzony w bazie pozostał jedną z tych chwil, które sprawią, że będziecie chcieli do nas wrócić raz jeszcze. Zawsze zparaszamy na przepyszca kawę i przysłowiową szklankę wody czego nigdy u nas nie braknie. A przy mnich możemy omówić rzeczy najważniejsze czyli Wasze nurkowania. Dla najmłodszych gości przewidzieliśmy kącik zabaw i możlwiość oglądania bajek – w końcu ich zadowolenie to także Wasze zadowolenie i mozliwość spokojnego omówienia dnia lub po prostu uczestniczenia w zajęciach nurkowych. Jesteśmy do Waszej dyspozycji codziennie od wczesnych godzin porannych do późnych wieczornych – to Wasz czas a my jesteśmy dla Was !

 

Dla naszych gości oferujemy przede wszystkim nurkowania zarówno rekreacyjne, jak i szkoleniowe. Ze względu na ilość posiadanego sprzętu i warunki łodziowe możemy w jednym wypłynięciu obsłuzyc grupę do 12 nurków. W sezonie 2018 plaunjemy powiększyć nasze zaplecze do dwóch łodzi a więc i nasze mozliwości będą większe. Staramy się równiez aby sprzęt pozostawiony Waszej dyspozycji był w jak najlepszej kondycji i nie starszy aniżeli dwa lata. Jeśli jeszcze nie nurkowaliście to może właśnie nam uda się Was do tego przekonać – będziemy zaszczyceni i gwarantujemy, żeoddajecie się w ręce najlepszych specjalistów i pasjonatów. Nie jesteśmy typowym centrum nurkowym – panuje bowiem u nas miła rodzinna atmosfera – to gwarantuje nam, że Wy wszyscy poczujecie się jak w domu. A co jeśli nie nurkujecie i nie dacie się przekonać ? Dla zatwardziałych przeciwników lub po prostu tych którzy nie mogą oferujemy szereg atrakcji pozanurkowych. Do Waszej dyspozycji pozostaje również łódź wycieczkowa – w końcu to przecież wakacje !

Nie trzymamy się sztywno planu dnia – uważamy, że jestesmy po to aby być dla Was i zachowujemy znaczną elastyczność – nie planujemy wypłynięć o godzinie X:XX jak być może jest w innych bazach … po prostu umawiamy się z Wami tak aby jak najmniej ingerować w Wasz wakacyjny plan. Nie oznacza to oczywiście, że nie trzymamy się pewnych schematów – czyli: dwa wypłynięcia dziennie (poranne i popołudniowe) w zalezności od miejsc nurkowych, codziennie inna lokacja (ale patrzymy też na pogodę). Nurkowanie nocne najczęściej w zatoce w miarę chętnych, szkolenia w zatoce gdzie panują warunki basenowe. Intro – oczywiście też w zatoce. Są jednak wyjątki – w przypadku grup plan dnia uzgadniamy indywidualnie i wtedy jest on niezmienny i restrykcyjnie przestrzegany – w końcu czego nie robi się dla Was Drodzy Klienci

 

Wakacje życia

Niezapomniane, jedyne wakacje Twojego życia. Wspaniała przygoda, urokliwa przyroda i tchnienie historii.

Zobacz dalej

© 2024 SIRENA Diving Wszystkie prawa zastrzeżone

Zarządzanie stroną
selveco