Motorowe łodzie pontonowe

Wybór najlepszych łodzi na rynku

O FIRMIE

Firma SELVECO Sp. z o.o. powstała w lipcu 2016 roku. Powstała z pasji jej założycieli i fundatorów do morza, łodzi i aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Od początku swego istnienia bardzo aktywnie rozpoczęła promocję tej formy spędzania wolnego czasu a dynamika z jaką pozyskiwała partnerów była i jest do dziś imponująca.

Pierwsze umowy z dostawcami podpisane zostały już we wrześniu 2016 roku. Jako pierwsza w naszym gronie pojawiła się firma Joker Boat oferująca łodzie typu RIB. Po niej szybko zaczęli dołączać następni.

Aktualnie SELVECO Sp. z o.o. jest przedstawicielem kilku światowych producentów łodzi motorowych, osprzętu i akcesoriów marynistycznych. W kilku przypadkach na zasadach wyłączności.

 

Nasza wizja

Naszym celem jest postrzeganie nas przez jako firma innowacyjna, zapewniająca najwyższą jakość produktów i dbająca o satysfakcja klientów.
Innowacja ma kluczowe znaczenie. Wspieramy i dbamy o satysfakcję klientów. Osiąga się to poprzez oferowanie nowych i dobrze wykonanych produktów, z najlepszych materiałów.

 

Nasze priorytety

Staramy się zaspokoić naszych klientów i sprawić, aby nasze produkty i usługi były najwyższej jakości
Klienci mogą wybierać – to dla nas najważniejsze. Klienci jako najważniejsi podejmują decyzję bo to oni spełniają swoje marzenia – my im tylko z radością w tym pomagamy.

 

Mamy nadzieję, że ciągła nasza praca nad produktami nad ich jakością i promocją spotka się z Państwa akceptacją i uznaniem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.

Wakacje życia

Niezapomniane, jedyne wakacje Twojego życia. Wspaniała przygoda, urokliwa przyroda i tchnienie historii.

Zobacz dalej

© 2024 SIRENA Diving Wszystkie prawa zastrzeżone

Zarządzanie stroną
selveco